facebook

Beata Butwicka

Prezes Zarządu Fundacji Nasza Ziemia

 
Z Fundacją Nasza Ziemia związana jestem nie tylko sercem, ale również zawodowo właściwie od początku, bo od 1997 roku. W ramach 3 Finału Akcji Sprzątanie Świata-Polska byłam współorganizatorem koncertu pt. „Wszystkie śmieci są nasze”, który odbył się na wrocławskiej Wyspie Słodowej. Biletem wstępu na koncert był kilogram puszek aluminiowych. Od tamtej pory współpracowałam z Fundacją w ramach Agencji PR, której jestem założycielką i przez wiele lat pełniłam w niej funkcję prezesa zarządu. 

Jestem specjalistą zielonego marketingu i ekspertem w budowaniu marek. W swojej karierze doradzałam politykom, samorządowcom i menadżerom. Jestem autorką kilku strategii dla organizacji pożytku publicznego. Od 23 lat cieszę się przyjaźnią Miry Stanisławskiej-Meysztowicz, założycielki Fundacji Nasza Ziemia i Inicjatorki Akcji Sprzątanie świata-Polska. Uwielbiam podróże, szczególnie te z Mirą, kiedy gotowa jestem sprzątać… nawet greckie plaże, pod czujnym okiem Miry.

Kocham literaturę detektywistyczną i dobry kryminał. Moja strategia rozwoju dla Fundacji? To w zgodzie z tym, co mówi jej Założycielka, pragnę inspirować, zachęcać i przekonywać, by każdy zechciał pokochać swój kawałek Ziemi, tak po prostu, na co dzień.

Kontakt: beata@naszaziemia.pl