facebook

Inga Safader-Powroźnik

Szefowa Finału Akcji Sprzątnie Świata – Polska - edycja 2020

 
Rozwijam się w działaniu i do działania chcę zachęcać w ramach akcji SPRZĄTANIE ŚWIATA. Od 12 lat zajmuję się zawodowo organizacją wydarzeń jako elementów działań wizerunkowych i informacyjnych. Ważne dla mnie jest to, aby uczestnictwo w akcji Sprzątanie Świata – Polska, było dla każdego uczestnika naturalne, nie tylko w 3. weekend września, ale na co dzień.

Chcę zachęcać ludzi do tego, aby byli odpowiedzialni za swoje otoczenie, za środowisko – za SWOJĄ PLANETĘ!  To od nas zależy co, ile i gdzie wyrzucamy. Wychowałam się na podkarpackiej wsi i nadal chodzenie boso i obcowanie z przyrodą jest dla mnie czymś co daje mi energię i siłę, dlatego też dbanie o Ziemię, szczególnie tą najbliższą jest dla mnie takie ważne. 

Sama szukam najlepszych rozwiązań, które pomogą mnie i mojej rodzinie generować mniej śmieci. Chcę, aby akcja Sprzątanie Świata stała się wielkim świętem odpowiedzialności za własny kawałek ziemi, każdego człowieka niezależnie od wieku, płci, religii i światopoglądu. Eventy towarzyszące Finałowi niech będą eksplozją radości i dumy z dobrze wykonanego zadania i przyczynienia się do lepszego jutra dla Ziemi!

Kontakt: inga@naszaziemia.pl