Konkurs Ekologiczne Charaktery Sprzątanie świata - Polska 2019 :: 20-21-22 września 2019 facebook Strona Miry

 

Wyniki konkursu plastycznego

Spośród prawie 200 prac które nadeszyły na konkurs plastyczny w ramach programu "Sowa, moja sąsiadka" jury składające się z przedstawiciela Fundacji Nasza Ziemia, firmy CEMEX oraz Stowarzyszenia Ochrony Sów wybrało najlepsze. Gratulujemy! 

Oto i wyczekiwana lista laureatów :) 

W lokalizacji Chełm

kategoria szkół ponadpodstawowych

1 miejsce:  Patrycja Dziadko -  Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich 
2 miejsce:  Monika Tomaszewska - Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich 
3 miejsce:  Eliza Dziwota - Bursa Szkolna im. J. Korczaka
 
Praca Leny Tokarczuk - laureatka 1 miejsca w kategorii przedszkoli chełmskich
kategoria szkół podstawowych:
 
1 miejsce:  Paweł Chmielnicki - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7
2 miejsce:  Aleksandra Brudnowska - Szkoła Podstawowa nr 10
3 miejsce:  Justyna Jasielska - Szkoła Podstawowa nr 10
 
kategoria przedszkoli:
 
1 miejsce:  Lena Tokarczuk - Przedszkole Miejskie nr 2
2 miejsce:  Julia Weremczuk – Przedszkole Miejskie nr 2
3 miejsce:  Anna Radzicka - Przedszkole Miejskie nr 13
 
W lokalizacji Rędziny-Mstów
 
kategoria szkół podstawowych:
1 miejsce:  Mateusz Knysak - Szkoła Podstawowa w Brzyszowie 
2 miejsce:  Magdalena Chojnowska - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zawadzie 
3 miejsce:  Roksana Sobieraj - Szkoła Podstawowa w Brzyszowie oraz ex aequo Kornelia Boral - Szkoła Podstawowa w Brzyszowie
 
kategoria przedszkoli:
1 miejsce:  Emilia Nowakowska - Publiczne Przedszkole w Mstowie 
2 miejsce:  Tymoteusz Mazanek - Publiczne Przedszkole w Mstowie 
3 miejsce:  Oliwia Piasecka - Publiczne Przedszkole w Mstowie
 
W lokalizacji Czosnów
 
kategoria szkół podstawowych:
1 miejsce:  Przemysław Witkowski  -  Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kaliszkach 
2 miejsce:  Szymon Drężek  - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kaliszkach
3 miejsce:  Oliwia Ostrowska  -  Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kaliszkach
 
kategoria przedszkoli:
1 miejsce:  Zofia Kydd - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kaliszkach 
2 miejsce:  Hanna Jones - Publiczne Przedszkole nr 1 w Lesznie im. Leśnych Skrzatów 
3 miejsce:  Aleksander Wolak - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kaliszkach 
 
Laureatom serdecznie gratulujemy!