Ubrania do oddania, czy do sprzątania?

Ubrania do oddania, czy do sprzątania?

Prawie każdy z nas przynajmniej dwa razy do roku robi przegląd swojej szafy. Zamieniamy ubrania letnie na zimowe i odwrotnie. To dobry moment, aby zastanowić się co zrobić z niepotrzebnymi już rzeczami. Zbyt często bowiem Fundacja Nasza Ziemia podczas Akcji Sprzątanie świata – Polska znajduje porzucane w naturze buty, kurtki, spodnie czy torby. A przecież przekazując ubrania, które nie są nam potrzebne do poprawnej utylizacji lub na rzecz organizacji pomocowej nie tylko dbamy o porządek w naszej szafie, czy chronimy środowisko, ale możemy wspomóc potrzebujących lub bliską naszemu sercu idee. I Właśnie z taką prośbą dzisiaj do Was przychodzimy! Przekażcie swoją niepotrzebną odzież na rzecz kampanii „Ubrania do sprzątania czy do oddania?”, którą utworzyliśmy we współpracy z portalem Ubrania Do Oddania.  Więcej o kampanii możecie przeczytać pod tym linkiem: https://ubraniadooddania.pl/campaigns/2214

Przekazując swoją niepotrzebną już odzież, ale też buty czy torebki na rzecz Fundacji Nasza Ziemia pomagacie nam głosić manifest nieśmiecenia w naturze, bo chyba zgadzacie się z nami, że natura to nie jest miejsce dla śmieci!  Jak to zrobić? Oddając swoją odzież na rzecz kampanii „Ubrania do sprzątania czy do oddania?” sprawiacie, że za każdy oddany kilogram, portal Ubrania do Oddania przekazuje nam złotówkę. Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną w 100% wykorzystane przy realizacji naszego misyjnego programu Sprzątanie świata – Polska.

Wierzymy, że wszystkim Wam bliska jest zdrowa i czysta Planeta, nasz wspólny Dom. Zawracam się więc do Was z ogromną prośbą, kiedy zdecydujecie zrobić w Waszych szafach porządek, nie zapomnijcie od nas. Wparcie naszych ekologicznych działań w kontekście Waszych niepotrzebnych ubrań jest bowiem bardzo proste. Możecie tego dokonać z dowolnego miejsca w Polsce, bez wychodzenia z domu!  Każda ofiarowana nam złotówka pomaga promować idee nieśmiecenia w naturze zaś każdy poprawnie zagospodarowany ciuszek to ulga dla Matki Ziemi. – Beata Butwicka Prezes Zarządu Fundacji Nasza Ziemia

JAK PRZEKAZAĆ UBRANIA? TO PROSTE!

  1. Wybierz rzeczy w dobrym stanie. Umieść je w kartonach zbliżonych wielkością do walizki podręcznej – spakujesz wówczas regulaminowe 10 kg. Porządnie zaklej kartony!
  2. Kliknij przycisk „POMAGAM”.
  3. Zamów bezpłatnego kuriera, który odbierze od Ciebie przygotowane paczki lub nadaj paczki w pobliskim punkcie DPD PickUP.

Szczegółowe wytyczne dotyczące prawidłowego pakowania ubrań, dostępne są na stronie

https://ubraniadooddania.pl/static_pages/jakie-rzeczy-mozesz-spakowac-w-kartony

 

Zobacz też

2024-06-17

Plakat 31. edycji Sprzątania świata w Polsce zaprojektował Andrzej Pągowski, znakomity artysta...

2024-06-10

Wyniki zbiorcze BNP Paribas SA Oddział w Polsce w trzech akcjach sprzątania świata – 1 643...

2024-06-04

Pracownicy StepStone zasili szeregi Strażników i Strażniczek Czystej Ziemi! 🌍   W...