zapisz30akcja

Fundacja Nasza Ziemia
i Szkoła Jazdy Renault prezentują:

PORADNIK EKOJAZDY

 

Ekojazda to technika prowadzenia samochodu pozwalająca na uzyskanie oszczędności w zużyciu paliwa. Niższe spalanie to również niższa emisja spalin. W związku z tym, przy współpracy ze Szkołą Jazdy Renault, prezentujemy krótki zbiór rad, jak jeździć ekologicznie. Mamy nadzieję, że dzięki nim wyjazdy staną się jeszcze przyjemniejsze dla wszystkich kierowców.

Jakie są korzyści z Ekojazdy?
Przy odpowiedniej technice jazdy możliwy jest nawet 20-procentowy spadek zużycia paliwa. Ponadto Ekojazda skutkuje także mniejszym ryzykiem wypadku oraz mniejszym zużyciem elementów eksploatacyjnych pojazdu. Jazda jest komfortowa i pozbawiona wstrząsów, gwałtownych przyspieszeń i hamowań, co daje większą radość z jazdy i satysfakcję kierowcy.

 

Aby jazda była ekonomiczna, należy:

 

Szczegółowe wskazówki Ekojazdy:

 

Są również Inne sposoby oszczędzania paliwa - oto one:

 

Jeśli jesteś zainteresowany wypróbowaniem swoich sił zapraszamy do Symulatora Ekojazdy w Szkole Jazdy Renault. Jest to symulator najnowszej generacji. Kierowca ma możliwość wyboru trzech tras: miejskiej, poza miastem oraz na autostradzie. Do każdego stylu i warunków jazdy przygotowane sa podpowiedzi - szczegółowe wskazówki jak prowadzić auto. Na koniec otrzymuje się raport uwzględniający m.in. średnie spalanie, styl jazdy oraz potencjał poprawy.

Zachęcamy do stosowania zasad ekojazdy i do skorzystania ze szkoleń Szkoły Jazdy Renault! :)

Dane kontaktowe - przy kontakcie warto powołać się na serwis naszaziemia.pl i Fundację Nasza Ziemia:
SZKOŁA JAZDY RENAULT
Wojciech Szajnert, Menedżer ds. Sprzedaży i Marketingu
tel. +48 506 032 270
wojciech.szajnert@szkolajazdyrenault.pl
www.szkolajazdyrenault.pl